Hakkımızda

Anasayfa/Hakkımızda
PcDestek 1999 yılından beri müşterilerine hızlı ve doğru hizmeti yüksek müşteri memnuniyeti ile sunmayı hedefleyen, gününde/yerinde anlayışı ile eğitimli teknik personeli ile çözüm üreten bir teknolojik danışmanlık ve IT destek firmasıdır.

PcDestek SupportTeam Türkiye’de yüzlerce kurumun BT altyapısını anahtar teslim kurmuş ve aylık rutin bakım servis hizmetlerini yürütmektedir.

PcDestek WebTeam müşterilerine farklı olmanın zevkini yaşatan yaratıcı bir ekiptir. Özgün tasarımları ile en yeni teknolojileri birleştirerek başarılı web deneyimleri sunar.

PcDestek SalesTeam müşterilerine kurumsal ve oem ürünler ile sarf malzemelerinde, yazılımlarda piyasadaki en iyi fiyatları doğru konfigürasyonlar üzerinde sunmak için çalışmaktadır.

PcDestek’in Hedefi arızalı bilgisayarlara servis vermek değil, sürekli, verimli ve sorunsuz çalışan sistemler yaratmaktır. Bu anlamda sistemlerde meydana gelebilecek her türlü arızaya karşı önlem alıp gerekli bakımları vakitli yapmak ve müşterilerimizin iş verimliliğini arttırmak için çalışmaktayız.

PcDestek Logo, Eta, Link muhasebe programlarının bayiliğini yürütmekte, ayrıca Microsoft lisanslama konusunda uzman personel bulundurmaktadır.